Adalıcam Efsanesi 21.03.2018

Adalı Cam Efsanesi

 

            En özel tasarımlar, modern cam estetiği ve cam mobilya üretimleri ile Adalı Cam fabrikası, İstanbul' da hizmet veriyor. 1995 yılında kurulan ve paslanmaz doğrama imalathaneleri ile yeni açılımlar gerçekleştiren firma, görsel güzellik ve mekanlara kalite katan projeleri ile beğeni kazanıyor. Küresel bir markaya dönüşen Adalı cam tasarım firması, cam ve ayna üretimleri ile 9500 metrekare alan üzerine kurulu fabrikasının, ustalıkla işlenmiş eserlerini sunuyor.

 

            Firmanın üretimini gerçekleştirdiği ürünler arasında; temper, bombeli temper, UV uygulamaları, Spider uygulamaları, dijital resimli camlar, lamine cam ürünleri, rodajlı cam ürünler, bizote, CNC işleme cam, delik cam, kumlama, EVA ve PVB lamine cam, emaye cam tasarım ürünleri bulunuyor. Her biri nitelikle işlenen ve cam zarafetini en muazzam biçimde sanata dönüştüren çalışmalar ile imalat gerçekleştiriliyor.

 

            Adalı Cam kalitesi ile profesyonel ekip iş birliğinde sunulan hizmet seçenekleri ise şu şekildedir; keşif, ölçü alım ve kurulum, projelendirme, cam kapı, cam mobilya, cam korkuluklar, mağaza vitrin çalışmaları, Spyder uygulamaları, Cubicle sistem, duvar ve tavan lambrileri, ofis bölmeleri, cam ve metal asansör söveleri, iç ve dış alüminyum doğrama, pirinç ve paslanma uygulamaları, zemin ve basamak camları ile duvar- tavan ayna uygulamaları bulunuyor. Modern tasarımlar, estetik görüş açısı ve zarafet içerikli projeler ile İstanbul cam fabrikası, uluslar arası proje sunumu gerçekleştiriyor. Referanslar ve gerçekleştirdiği projeler ile açık- kapalı her mekanın sıra dışı ve sanatsal çalışmalarını web sayfasından görüntüleyebilirsiniz.