Adalıcam Kalitesi 21.03.2018

Adalı Cam Kalitesi

 

            İstanbul ve tüm Türkiye'nin en geniş kapsamlı cam hizmeti veren firması Adalı Cam, uluslararası faaliyet sürdürüyor. 1995 yılında kurulan ve ilerlediği yolda, paslanmaz ürünler- pirinç ve alüminyum fabrikalarını açarak, ful donanımlı devam eden firma, modern tasarımları ile göz dolduruyor. Cam üretimi, ayna imalatı, tasarım, montaj, satış ve yenileme hizmetleri ile faaliyet gösteriyor.

 

            Aile şirketi bünyesi ve uzman çalışanları ile bütünsel kalite sunan firma, Türkiye çapında gerçekleştirdiği projelerle, şehir mimarisine şıklık kazandırıyor. Bina giydirme ve dış cephe tasarımları ile projelerin makyajını tamamlayan Adalı Cam, parıltı katan cam zarafetiyle küresel marka olarak hizmet veriyor. Cam hizmeti ve modernize projeleri ile işlemeli, dijital baskılı, renkli, desenli, küpeşte ve temperli cam ürünleri ile hizmet veriyor.

 

            Adalı Cam Fabrikası, 9500 m2 alan üzerine kurulu tesisi ile doğrama ürünleri ve nitelikli cam imalatı ile iç alanlar ve dış alanlarda, görsel ustalık sergiliyor. Firmanın imalatını gerçekleştirdiği ürünler arasında; Otomatik yüklemeli hassas cam, UV birleştirmeli cam, kumlama, PVB cam ürünleri, Spider cam uygulamaları, temper ve bombeli temper camlar, lamine cam, CNC işlemeli cam, rodaj cam, lamine cam, rulo ve serigrafi uygulamaları, delik cam hizmeti veriliyor. Nitelikli işçilikle üretilen camlar, her alanın bina özelliklerine göre uygulanıyor ve her mekana özel tasarımlarla projelendiriliyor. Estetik harikası iç alan uygulamaları ve mekanlara kalite katan cam dokunuşları ile Adalı Cam, sektörün lider firmasıdır.