Cam Bölmeler 02.04.2018

Cam Bölme Hizmetlerimiz

 

            Bizimle irtibata geçen müşterilerimiz ile gerekli görüşmeleri ve ölçüleri aldıktan sonra bir iş günü içerisinde cam bölme hizmetleri vermekteyiz. Odalar arasında sınır açmak isteyen ve çeşitli bölmeler ile evlerinin içinde şık tasarımlar isteyen müşteriler bizimle iletişime geçebilir. Aynı zamanda cam bölmelerin yanı sıra kapı ve duşa kabin materyalleri üzerinde de cam kaplamalarımız fırsatlarından faydalanabilirler. Cam bölmeler ile ayrılan odalar yemek odası, okuma odası ve mutfak olarak değerlendirilebilir. Siz bize istediğiniz bölmenin yapılacağı odayı gösterin; biz de gerekli ölçüleri alıp kısa süre içerisinde evinizde ya da ofisinizde uygulamaya geçelim.

 

 Cam Bölmeler Kullanmanın Avantajları

 

            Bize telefon ve internet sitemiz aracılığıyla ulaşan müşterilerimize sunduğumuz ve montajını bizzat yaptığımız cam bölmeler sağladığı kullanım kolaylıkları ve şık birer dekoratif unsur olmaları gerekçesiyle kullanıcılarına büyük avantajlar sağlamaya devam ediyor. Tamamen güvenlikli birer sisteme sahip olan bölmelerimiz aynı zamanda 0 oranında yangına dayanıklıdır. Evlerde ve iş yeri mutfaklarında yaşanacak herhangi bir kazada yangın felaketinin oluşup yayılmasını özel camsı yüzeyiyle engel olmaktadır.

 

            Aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı açısından da ev ve ofis sahiplerine cam bölmeler hizmetlerimiz yardımcı olmaktadır. Şeffaf yapısı sayesinde ev içine yerleştirilen mobilyalar ile tam bir uyum içerisinde kendisini gösterir. Avrupai ve modern çizgileriyle cam bölmelerin üzerini çeşitli resimler ve mozaikler ile süslemek ve bulunulan yapıyı daha şık hale getirmek de hizmetlerimiz vasıtasıyla mümkün.