Cam ve Ayna Modernizmi 21.03.2018

İstanbul Cam Ve Ayna Modernizmi

 

            İstanbul'dan Dünya'ya açılan en ışıltılı cam işlemeciliği, Adalı Cam faaliyetleriyle gerçekleştiriliyor. 1995 yılında kurulan ve sektörün lider firması olan İstanbul cam fabrikası, iç mekan dizaynı, dış alan konseptleri, cam mobilya ve ayna dekor hizmetleri ile modern tasarımlar yaratıyor.

 

            Dünya'ya açılan projeleri ile üst seviye cam imalatı gerçekleştiren firma, üretimini yaptığı paslanmaz metal, pirinç ve alüminyum fabrikaları ile cam sanatını, şah eserlere dönüştürüyor. Firmanın sunduğu hizmetler dahilinde; ölçü alımı- dizayn- imalat- tasarım- montaj ve yenileme çalışmaları bulunuyor.

 

            Camın her aşamasında incelik, beceri ve itina gösterilerek, zarafet ve asalet temasıyla işçilik gerçekleştiriliyor. Temperli cam, hassas cam kesimi, lamine cam, rodajlı cam, bombeli temper, PVB, kumlama cam, CNC işleme ve delik, açılı rodaj, emaye boya, UV birleştirme cam ürünleri ile profesyonel cam ve ayna imalatı gerçekleştiriliyor.

 

            İstanbul cam fabrikası, ürün hizmet servisleri ile alanında uzman çalışanlarının, özenli çalışmalarını sunuyor. Her mekanı zarif ortamlara dönüştüren, mekanlara karizma katan ve restorasyon içerikli yenileme çalışmaları ile çevre görseline katkıda bulunan firma, çevre dostu ürünler kullanıyor. Tabiata uyumlu ve geri dönüşümlü malzemeler kullanılarak her aşamada doğaya ve insana zarar vermeyen materyaller kullanılıyor.

 

            Spider cam, proje- tasarım ve dizayn, mağaza vitrinler, cam mobilya, asansör söveleri, cam kapı ve merdivenler, duvar ve tavan lambri, Cubicle sistemleri, paslanmaz ve demir uygulamaları, iç- dış alüminyum/ pirinç uygulamaları ile cama hayran bırakan estetik modernizm imal ediyor.