Cam Zarafeti ve Estetik Dokunuşlar 21.03.2018

Cam Zarafeti Ve Estetik Dokunuşlar

 

            Adalı Cam fabrikası, İstanbul'dan tüm Dünya' ya cam zarafeti sunuyor. Referansları, uluslararası proje başarıları, estetik cam ürünleri ve sektöre yenilik katan kalite üstü üretimleri ile hizmet veriyor. Kıraç- İstanbul' da 1995 yılında kurulan ve 2006 yılında alüminyum ve paslanmaz pirinç imalathanelerini kurarım, tam donanımlı devam eden firma, 9500 m2 alan üzerine kurulu fabrikası ile her gün binlerce çeşit cam ve ayna üretimi gerçekleştiriyor.

 

            Adalı Cam ''minimum atık- maksimum sağlık'' politikası ile çevre dostu ürün kullanımını tercih ediyor. Doğaya saygı hususunda hem kendi fabrikasında hem de tedarikçi firmalarla olan iş birliğinde, geri dönüşümlü ürünler, sağlığa ve çevreye zararı olmayan maddelerin kullanımına özen gösteriyor.

 Aile şirketi olarak kurulan Adalı Cam fabrikası, modern tasarımlar, sıra dışı çizgiler ve güçlü projeler ile çevre güzelliğine katkı sağlıyor. Cam zarafeti ve ayna tasarımları ile büyükşehirlere görsel zarafet kazandıran firma, İstanbul'da gerçekleştirdiği dış cephe projeleri ile şehrin makyajına şık dokunuşlarla katkı sağlamıştır.

 

            Yüksek teknolojiden faydalanırken, yalın ve görsel kaliteden uzaklaşmayan estetik açılımları ile cama hayat veren tasarımlarını sunuyor. Nitelikli çizim- tasarım- üretim ve montaj ustaları ile her aşamada kaliteli hizmet sergileyen Adalı Cam, keşif, ölçü alma, montaj, tasarım servisleri ve profesyonel çalışanları ile her alanı, sanat eserine dönüştürüyor. İç ve dış mekanlar ve yaşamsal her alanda, birbirinden çekici cam ürünleri ile profesyonel tasarımlar gerçekleştiriliyor.