Dış Mekan Cam Kaplama Estetiği 21.03.2018

Dış Mekan Cam Kaplama Estetiği

 

            Adalı Cam, 1995 yılından itibaren cama dokunuş ve ayna işleyiş biçimiyle sektöre yön veren isim olmuştur. Firma aile şirketi olarak kurulmuş ve zengin bilgi birikimine sahip, estetik ve modern bakış açısına sahip çalışanları ile kısa sürede, sektörün lideri olmayı başarmıştır.

 

            Cam ve ayna işçiliği ile İstanbul cam fabrikası olarak; imalat, projelendirme, tasarım, montaj ve satış hizmetleri sunuyor. İç mekan ve dış mekan cam kaplama- giydirme dizaynları ile global başarılar kaydeden bir firmadır. Hazırladığı her proje, yüksek kalite içerikli ve mekanlara hayat katan çalışmalar ile gerçekleşiyor.

 

            Adalı Cam fabrikası, Kıraç fabrikası ile 9.500 m2 alanda kurulu imalathanesinde; paslanmaz doğrama, alüminyum ve pirinç doğrama ürünleri ile cam estetiğini birleştiriyor. Ev, iş yeri, müze, şirket ve kamu binaları, tarihi yapılar, modern inşaatlar gibi her alanda başarılı faaliyet gösteren firma, dış mekan cam giydirme ve ayna kaplama hizmetleri ile cephe görselinde şahane eserler yaratıyor.

 

            Sunulan hizmetlerimiz; cam mobilya tasarımları, cam kapı ve asansör söveleri, cam basamak- merdiven ve korkuluklar, balkon- teras ve dış cephe kaplama sistemleri, lamine cam, rodajla cam, bombeli temper, UV uygulamaları, Spyder uygulamaları, dijital resim basklı, renkli ve motifli cam işçiliği, EVA ve PVB uygulamaları, paslanmaz demir uygulamaları ile duvar- cam ayna ve cam kaplama uygulamaları bulunuyor. Profesyonellikle taçlanan hizmetler dahilinde; ölçü alımından kuruluma dek titizlikle ürün sunumu gerçekleştiriliyor.