Dünyaya Cam Sanatı 21.03.2018

İstanbul'dan Dünya'ya Cam Sanatı

 

            Adalı Cam fabrikası, cam ve ayna işleme ile üretim ve toptan satış hizmeti veriyor. Sektörün lideri olarak global faaliyet gösteren şirket, cam zarafetini kusursuz tasarımlarına dönüştürüyor. Cam işleme ve ayna kaplama hizmetleri ile, paslanmaz doğrama üretimleri gerçekleştiriliyor.

 

            Adalı Cam, İstanbul/ Kıraç fabrikası ile her gün binlerce mekanın iç ve dış tasarımları için imalat gerçekleştiriyor. Firmanın sunduğu hizmet seçenekleri arasında, mekan tasarımları için keşif hizmeti ve projelendirme seçenekleri ile sunum yapılıyor. İç ve dış cephe kaplamaları ile estetik güzellik kazandırılıyor. Her bina ve yapının özelliklerine göre özel tasarımlar ve çevre dostu ürünler kullanılıyor.

 

            Kaliteli hizmetten ve eksiksiz profesyonellikten ödün vermeyen Adalı Cam işleme ve ayna kaplama seçenekleri ile uluslararası projeler gerçekleştiriyor. Rodajlı cam, temperli cam, UV birleştirme canları, Spyder uygulamaları, Dijital baskı camlar, işlemeli aynalar, işleme ve delik cam uygulamaları, EVA lamine, PVB lamine uygulamaları gibi seçenekleri bulunuyor.

 

            İstanbul Cam fabrikasının hizmet seçenekleri ise; ofis bölmeleri, vitrin tasarımları, cam korkuluk ve merdiven basamakları, cam- metal asansör söve uygulamaları, Spyder uygulaması, Zemin camları, basamak camları, duvar- tavan cam kaplamaları, duvar- zemin cam kaplamaları, iç ve dış alan alüminyum doğrama uygulamaları, paslanmaz demir uygulama ve tasarımları, Cubicle cam uygulamaları, Cam mobilya tasarımları ile kaliteli- profesyonel hizmet sunuluyor. Büyük projelerde üstün başarı ile sonuçlar sergileyen Adalı Cam ürünlerinin tamamını ve referanslarını web sitesinden görüntüleyebilirsiniz.