İç Mekanlarda Cam Estetiği 21.03.2018

İç Mekanlarda Cam Estetiği

 

            Ululararası cam ve ayna hizmetleri ile modern tasarımlarını sunan Adalı Cam fabrikası, 95'ten bu yana özenli çalışmalarını sunuyor. Dünya markası olarak İstanbul/ Kıraç'ta bulunan fabrikası ile cam- ayna- paslanmaz demir- pirinç ve alüminyum imalatı gerçekleştiriyor.

           

            Zarafet ve estetikle işlenen cam sanatını, cam mobilyalar, iç ve dış mekan kaplamaları ile projelendiriyor. Firma, cam bölmeler, cam kapılar, merdiven ve basamak çalışmaları ile cam estetiğini tüm iç mekanlara uyguluyor. Cam mobilyalar ile hem ev ve iş yerlerinde hem de şirket binaları, sanat merkezleri, bilim merkezleri, fuar alanları, tarihi yapılar ve gökdelenler gibi pek çok alana uyarlayarak, cama imza atıyor.

 

            İmalatını gerçekleştirdiği her üründe, projelendirme, iç ve dış alan keşfi, montaj, yenileme, restore çalışmaları, yeni tasarımlar ve her binaya özgü şahsi çalışmalar ile cam zarafetini, görsel şölene dönüştürüyor. Adalı Cam firması hizmetleri arasında; paslanmaz doğrama ve alüminyum uygulamaları, cam bölmeler, cam kapı ve asansör söveleri, merdiven ve basamak camları, cam korkuluklar, duvar ve tavan ayna kaplamaları, duvar ve tavan cam kaplamaları, cam işleme uygulamaları, spyder uygulamaları, mağaza vitrin uygulamaları gibi cama dair tüm uygulamalar profesyonellikle gerçekleştiriliyor.

 

            Dış mekan giydirme eserleri ve iç mekana sanatsal dokunuşları ile Adalı Cam, uluslar arası alanda sektörün en başarılı isimlerinden biridir. Tüm alanları cam ve ayna zarifliğiyle harmanlayan, sıra dışı tasarımları ile benzersiz projeler gerçekleştiren, kalite üzeri bir firmadır.